спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як комунікувати з громадою?

06-07 червня 2017 року у м Полтава, на запрошення Регіонального ХАБу для Центральної України «Підтримка реформи децентралізації в Україні» програми «U-LEAD з Європою» Руслан Краплич з використання досвіду та методи Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів курс з Ефективної комунікації та зв’язків з громадськістю для 20 представників місцевих само врядувань, що представляють 12 об’єднаних територіальних громад Полтавської області за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».
В ході навчань опрацювали кола зв’язків й інструменти їх забезпечення та Стенфордську модель комунікації. Підготували ключові та стратегічні повідомлення. Виробили правила публічного виступу, навчившись виступати без страху. Обмінялися досвідом підтримки добрих стосунків з різними цільовими групами громади. кожен з учасників підготував план роботи з комунікування із громадою та підготує презентацію громади для потенційних партнерів й інвесторів.
Протягом червня-липня за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» Р. Крапличем та Фундацією Острозьких буде надано учасникам додаткові он-лайн консультації та проведено ще 4 подібних навчання у Черкасах, Чернігові, Харкові й Сумах.