спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як підвищити організаційну спроможність?

 19-20 березня 2013 року в офісі ВОБФ «Європейський вектор» у м. Луцьк було проведено дводенний тренінг «Розбудова організаційної спроможності» за допомоги Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину ІСАР «ЄДНАННЯ» та інформаційно-консультаційного супроводу Фундації ім. князів-благодійників Острозьких.

 

У 2012 році благодійний фонд розширив межі своєї діяльності та співпраці з іншими громадськими організаціями (понад 25) та ініціативними групами (понад 200) 5 районів Волинської області: Луцького, Локачинського, Горохівського, Рожищенського, Турійського. Тому в 2013 році було вирішено написати проект в ІСАР «Єднання» для отримання гранту на допомогу в розбудові організаційної спроможності організації, що сприятиме підвищенню кваліфікації працівників фонду та побудові стратегії роботи в 2013-2015 рр.

В процесі проведення тендеру тренером було обрано Краплича Р.Р. – головного  редактора  журналу  «Вісник Благодійництва», Голову  Ради  директорів  Фундації  імені  князів-благодійників Острозьких. 

Метою тренінгу стало ознайомлення учасників із особливостями стратегічного планування та розбудови організаційної спроможності громадських організацій.

За 2 дні учасниками тренінгу були розглянуті наступні тематичні блоки: обґрунтування  потреби  у  стратегічному  плануванні  для  успішних організацій, визначення поняття «місія», аналіз місій інших організацій, оцінка поточного стану організації, SWOT-аналіз, визначення пріоритетів цілей та завдань, формулювання цілі, планування стратегій і кроків, результати та їх моніторинг, пристосування до змін.

Результатом тренінгу стала розробка стратегічного плану організаційного розвитку громадської організації та плану фандрейзингових кампаній на 2013 р.