спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як розвиватиметься громада м. Дубно?

18 березня 2017 року у м. Дубно Руслан Краплич (Голова Ради Директорів Фундації князів-благодійників Острозьких) і Джеффрі Гленн (волонтер Корпусу Миру США в Україні) провели 6-годинний навчальний курс з підготовки та менеджменту проектів для 58 активних громадських діячів, представників міської та районної влади, ЗМІ, керівників і власників підприємств і підприємців, організований на базі музею-заповідника «Дубенський замок» Громадським товариством «Доброчин» за рахунок коштів гранту, наданого Корпусом Миру США в Україні.

В ході занять учасники навчилися визначати й описувати дерево проблем, ставити досяжні мету і завдання, планувати 3 рівні результатів. А також розібралися з циклом проектування та можливостями отримати підтримку для виконання проектів з боку міжнародних донорів, программ міжнародної технічної допомоги для України та державних програм, які реалізуються у Рівненській області.

У наступну неділю 26 березня 2017 р., відбудеться навчальний курс зі стратегічного планування. А 1 квітня 2017 року додатковий курс з соціального підприємництва та маркетингу для бізнесу, громадських організацій, державних установ, засобів масової інформації та громадських ініціативних груп.
Названі й інші заплановані заходи допоможать громаді Дубна розвивати активність громадян у побудові майбутнього свого міста власними руками, з втіленням тих ідей і проектів, які підтримає громада, а також міжнародні донори.
Проекти розвитку громади, що будуть спрямовані до міжнародних донорів, Громадському товариству «Доброчин», музею-заповіднику «Дубенський замок» й іншим громадським організаціям і ЗМІ м. Дубно, допоможуть готувати волонтер Корпусу Миру США в Україні Джеффрі Гленн та Голова Ради Директорів Фундації князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич.