спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як розвиватимуться культурні індустрії в Україні?

25-26 квітня 2017 року в м. Київ в офісі CIPЕ-Україна, за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич провів тренінг для 18 учасників Асоціації культурного підприємництва "Пік-Арт" на тему "Стратегічне планування" в рамках програми "Платформа розвитку громадського суспільства" за підтримки ІСАР-Єднання.

В результаті плідної та спільної праці учасники тренінгу сформували місію та візію організації, визначили клієнтів та споживачів послуг, напрацювали стратегічний план розвитку та стратегічні цілі Асоціації на найближчі 3 роки, та дали відповідь на головні питання: як забезпечити розвиток організації? Чому потрібні структурні зміни і чому маємо навчатися задля досягнення життєздатності організації?
Завдяки отриманим консультаціям зі стратегічного планування, учасники тренінгу – склали стратегічний та операційний план організації, із зазначенням дій, відповідальних, строків виконання та очікуваних кількісних і якісних результатів, включно з супровідними документами, необхідними організації для виконання запланованих дій.

Асоціація "Пік-Арт" висловлює свою подяку: тренеру Руслану Крапличу за структурованість, чіткість, доступність та зрозумілість викладенного матеріалу. Центру міжнародного приватного підприємництва CIPE за організаційну підтримку проведення тренінгу. Партнерам та експертам Асоціації за влучні думки та бажання розвивати підприємництво в культурному секторі України!
Наступним кроком діяльності Асоціації культурного підприємництва "Пік-Арт" буде втілення всіх стратегічних напрацювань в життя.

Додатково Фундація Острозьких та Руслан Краплич нададуть супровід виконання стратегічного плану шляхом створення проектів та бізнес-планів, які реалізуватимуться протягом 2-х наступних років.