спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як вести ефективні переговори?

25-26 листопада 2016 року тренери консультанти Руслана Кашина та Руслан Краплич за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких в рамках проекту «Розвиток незалежних громад з місто утворюючими підприємствами», підтриманого Консорціумом донорів та ДТЕК в м. Києві провели курс з «Ефективних переговорів» для 40 лідерів громадської дії (депутатів, громадських активістів, представників міськвиконкомів і бізнесу) із 16 міст та селищ 8 областей України.

В ході занять учасники оговорили стратегії, етапи, площини, правила, стилі, позиції та інтереси в переговорах, отримали практичні навички застосування альтернатив і відхилення маніпуляцій, які можуть застосовуватися у переговорних процесах.

Даний курс є логічним продовженням серії 33 навчань в 14 містах і селищах з моно економікою 6 регіонів України з проектування, залучення громади до самоврядування і бюджетування, ефективної комунікації та побудови позитивного іміджу.

До кінця 2016 року, в рамках проекту, планується провести додатково щонайменше 2 курси з публічного виступу, й стратегічної адвокації, що дозволить учасникам (лідерам громадської дії) представляти й захищати інтереси громад шляхом створення й реалізації проектів і програм місцевого розвитку за підтримки місцевої влади, бізнесу, громади.