спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як залучати фінансування вчилися громадські організації Тернополя.

31 березня та 1 квітня 2012 року, тренери Фундації  імені князів-благодійників Острозьких провели тренінг-консультацію з локального фандрейзингу для громадських організацій Тернополя.

Участь у тренінгу взяли 15 активістів з «Пласту», «Молодої Просвіти», спілки молодіжного самоврядування, комісії у справах молоді Української греко-католицької церкви обласної організації «Файне місто» та спілки батьків «Дзвіночки». Заняття відбувалися в приміщенні Дитячо-юнацького пластового центру в рамках проекту «Антрикризова допомога осередкам громадської активності та творчим колективам у здійсненні мобілізаційних кампаній», що фінансується Інститутом соціокультурного менеджменту та Міжнародним фондом «Відродження».

В ході навчання представники третього сектору розглядали загальні правила написання проектів, училися здійснювати пошук джерел залучення ресурсів для їх реалізації. Велику зацікавленість присутніх викликали практичні завдання з написання листів потенційним спонсорам, переговорні вправи, вибір фандрейзингової тактики та планування кампанії із залучення фінансування. А такі речі, як складання інструкції для фандрейзера та методи залучення ресурсів з місцевих джерел були визнані дуже важливими для посилення життєздатності громадських організацій.

Активісти Тернополя визнали важливість та необхідність навчання для представників неприбуткових організацій. А керівник «Спілки молодіжного самоврядування» зацікавився продовженням співпраці з Фундацією Острозьких в напрямку проведення тренінгів та надання регулярних консультацій з фандрейзингу.

Тренінг був проведений новими тренерами Фундації Острозьких, які були підготовлені на тренінгу для тренерів за фінансової підтримки Інституту соціокультурного менеджменту та Міжнародного фонду «Відродження».