спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як залучати ресурси та захищати інтереси громади?

24-25 червня 2017 року за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курси з Локального фандрейзингу та Адвокації для 24 активних представників громади міста Дубна та району. Як завжди у стінах Дубенського замку. В рамках навчальної програми "Школа активного громадянина в м. Дубні", яку втілює Громадське товариство "Доброчин" за підтримки Українського Католицького Університету та Фонду Чарльза Сюарта Мотта.

Учасники ознайомилися із понад 30 інструментами залучення коштів для проектів, спрямованих на вирішення проблем громади, а також представлення і захисту інтересів вразливих груп громадян; вивчили мотиви благодійництва; освоїли основні правила фандрейзингу; розібралися у структурі влади в Україні, щоб ефективно застосовувати інструменти адвокації (представництва і захисту інтересів) та навчилися планувати адвокаційно-фандрейзингові кампанії.

В перервах між заняттями громадські активісти Дубна і Дубенщини представляли свої проекти, громади, організації, обговорювали та вдосконалювали листи до потенційних фінансових партнерів, обмінювалися досвідом залучення ресурсів та представництва прав й інтересів громадян.

У ході виконання проекту "Школа активного громадянина в м. Дубні", яку втілює Громадське товариство "Доброчин" завдяки отриманому гранту від Українського Католицького Університету за підтримки Фонду Чарльза Сюарта Мотта, передбачено ще 2-а навчальні тренінги: стратегічного планування та соціального підприємництва.

Даний навчальний комплекс є логічним продовженням співпраці Громадського товариства "Доброчин" із Фундацією імені князів-благодійників Острозьких і Корпусом Миру США в Україні та рядом навчальних заходів, які були проведені зокрема завдяки волонтеру Geoffrey Deron Glenn у місті Дубні в березні-квітні цього року. У процесі даних заходів сформувалися робочі групи, які працюють на вирішенням певних проблем, а активні учасники цих груп продовжують здобувати основи неформальної громадянської освіти.

Знання та вміння, отримані в ході навчального комплексу "Школа активного громадянина в місті Дубні" є запорукою ефективної громадської діяльності та активізації суспільних процесів у місті Дубні. Тому передбачається, що найкращі проекти та бізнес-плани міста Дубна та району будуть підтримані Фундацією імені князів-благодійників Острозьких через Громадське товариство «Доброчин».