спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як заробити на врожаї з 10 Соток?

16 лютого 2017 року голова Ради Директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів робочу зустріч із повноважним представником Першого Національного аграрного кооперативу (ПНАК) Юрієм Лінником, в ході якої було досягнуто домовленість про початок співпраці в Рівненській області.

Зокрема було оговорено можливості надання насіння та викуп врожаю квасолі та гарбузи у 5 громадах Гощанського та Острозького районів, де вже 3 роки працюють споживчі кооперативи, підтримані Фундацією Острозьких.
Окремо йшлося про співпрацю з кооперативом «Малинівка», що за сприяння Фундації Острозьких в грудні 2016 року утворився в Сарненському районі.

Починаючи з березня 2017 року Фундація Острозьких та підприємці, які є активними членами кооперації, у магазинах сіл Михайлівка, Колесники, Вільгір, Мятин, Новостав, здійснюватимуть запис бажаючих отримати насіння та продати врожай за фіксованими цінами, які визначатимуться угодою на момент посівної.

То ж, селяни замість того щоб садити картоплю, яку неможливо продати, кооперуватимуться і зможуть отримати гарантований фінансовий дохід від посіву тих культур, які будуть продані за вигідною ціною.

Очікується, що до кооперативу у кожному із сіл увійде до 30 родин, які зможуть із кожних 10 соток врожаю заробляти 1800-2000 грн, в залежності від обраної сільськогосподарської культури.
Нагадаємо, що проданий врожай з власної присадибної ділянки – не оподатковується.