спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як здобувати майбутнє?

26 березня 2017 року у м. Дубно Руслан Краплич (Голова Ради Директорів Фундації князів-благодійників Острозьких) провів 6-годинний навчальний курс з стратегічного планування для 53 активних громадських діячів, представників міської та районної влади, ЗМІ, керівників і власників підприємств і підприємців, організований на базі музею-заповідника «Дубенський замок» Громадським товариством «Доброчин» за рахунок коштів гранту, наданого Корпусом Миру США в Україні.

Учасники обговорювали Місію та Візію розвитку міста і своїх організацій, розібралися у параметрах аналізу ситуації та СВОТ-аналізі задля створення дієвих планів дій і проектів, які призведуть до досяжних цілей і бажаних позитивних змін.

З великим інтересом учасники вислухали представлення напрацьованих частин стратегічного плану м.Дубно, здійснене Оленою Шершньовою (НУ Острозька Академія).
А також послухали презентацію задуму оновленого фестивалю «Тарас Бульба», що традиційно проводитиметься у Дубно.

Курс зі стратегічного планування став продовженням програми навчань, яку здійснює товариство «Доброчин» за підтримки Корпусу Миру США в Україні.
Нагадаємо, що минулих вихідних відбувся вступний курс із підготовки проектів, що можуть бути підтримані з боку бюджету міста, ДФРР та міжнародних донорів.

Тож, активним дубенчанам стають більш зрозумілими можливості здобуття майбутнього, таким, яким вони його хочуть бачити.

2 квітня 2017 року відбудеться додатковий курс з соціального підприємництва та маркетингу для бізнесу, громадських організацій, державних установ, засобів масової інформації та громадських ініціативних груп.
Названі й інші заплановані заходи допоможуть громаді Дубна розвивати активність громадян у побудові майбутнього свого міста власними руками, з втіленням тих ідей і проектів, які підтримає громада, а також міжнародні донори.
Проекти розвитку громади, що будуть спрямовані на виконання стратегічного плану, зможуть бути підтримані бюджетними установами, підприємцями міжнародними донорами. Консультації для Громадського товариства «Доброчин», музею-заповіднику «Дубенський замок» й іншим громадським організаціям і ЗМІ м. Дубно, надаватимуть волонтер Корпусу Миру США в Україні Джеффрі Гленн та Голова Ради Директорів Фундації князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич.