спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Які добрі справи проектують корпорації України?

03-04 листопада 2016 року Компанія «Систем Капітал Менеджмент» організувала навчання 15 представників 5 провідних компаній України за курсом «Проекти й управління ними: погляд донорів», який провів Руслан Краплич за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких на базі Академії ДТЕК в м. Київ.

В ході навчань учасники обговорили можливості організації проектів, які спрямовані на вирішення проблем в 10 регіонах України, що можуть бути підтримані міжнародними донорами та програмами міжнародної технічної допомоги для України, місцевими самовряуваннями та регіональною владою, а також підприємствами, що мають активні програми соціальної корпоративної відповідальності.

В результаті курсу було сформовано коло експертів, які зможуть надавати консультації з проектного управління та звітності за проектами для громадських, благодійних і муніципальних інституцій, які прагнуть забезпечити сталий розвиток громад і територій (економічний, соціальний, екологічний).
Очікується, що у 2017 році корпорації, представники яких взяли участь у навчанні, внесуть корективи до системи забезпечення ресурсами, добрих справ, ініційованих активістами і лідерами громад в місцях присутності корпорацій.

Зі свого боку Фундація імені князів-благодійників Острозьких виразила готовність продовжити партнерство шляхом поширення інформації, консультування й навчання проектному управлінню, що дозволить ефективніше застосовувати проектно-цільовий метод підтримки проектів у 10 регіонах України.