спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Який урожай проектів заготують сільські громади Черкащини?

10-11 квітня 2017 року з використанням методи та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич, провів тренінг "Проекти та управління ними" у м. Черкаси в рамках освітньої частини конкурсу мікро-грантів від БФ "Урожай-громаді" для розвитку сіл Черкаської області. 50 учасників тренінгу наблизилися до нових можливостей.
В ході занять учасники зосередили увагу на формулюванні проблем, мети та результатів проектів. А також зрозуміли мотиви й вимоги донорів до проектних пропозицій.
Під час курсу виступила очільниця фонду Тетяна Волочай, розповівши про свої враження від навчання:
« Сьогодні на тренінгу від Руслана Краплича, що ми організували для громадських організацій та сільських лідерів, я зрозуміла, що роблячи "добрі справи" для людей і організацій, часто ми маємо справу і боремося з наслідками, а не з причинами проблем суспільства.
А кожна суспільна проблема має глибоке коріння і безліч наслідків, в основі проблеми часто - або низький рівень культури, або низький рівень свідомості. Або і те, і інше.
На тренінгу учасники в дуже доступній формі вчилися розуміти логіку міжнародних донорів, які надають гранти».
За 72 години по начанню Р. Краплич отримав більше 10 листів та дзвінків і надав додаткові консультації. Тож проекти громад з Черкащини будуть більш якісні.

Добрим тренуванням для самостійного вдосконалення буде направлення проектів від учасників курсу до БФ "Урожай-громаді", який оголосив до 30 квітня 2017 року конкурс мікро-грантів: http://www.prostir.ua/?grants=bfurozhaj-hromadi-oholoshuje-ii-konkurs-mi...