спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Яким буде майбутнє допомоги Україні?

20-21 грудня 2016 року Руслан Краплич із використанням методики та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких за підтримки ІСАР-Єднання провів курс зі стратегічного планування для 12 працівників та волонтерів Міжнародного благодійного фонду «Асоціація допомоги Україні». Волонтерські групи якої в Україні та 12 країнах Європи й Америки забезпечили термінові операції та протезування для понад 400 важкопоранених українських військових за кордоном та забезпечили сучасним медичним обладнанням та перев’язочними матеріалами понад 200 військових шпиталів, а також цивільних лікарень у різних регіонах України.

В ході навчань керівництво, працівники та волонтери фонду переглянули Місію, поглянули у майбутнє та сформували Візію, Цілі й завдання розвитку до 2020 року. Проаналізували сучасний стан справ фонду й намітили плани забезпечення подальшої організаційної, політичної та фінансової життєздатності.

По завершенню навчання персонал фонду продовжить планувати досягнення пріоритетних цілей і підготує стратегічний план.
Зі свого боку Фундація Острозьких надасть усі необхідні консультації. А також розгляне пропозиції МБФ «Асоціація допомоги Україні» щодо підтримки соціального підприємства ветеранів-інвалідів АТО, яке буде створене у 2017 році.

Приємно відзначити, що після курсу з фандрейзингу, проведеного тренерами Фундації Острозьких майже рік тому, МБФ «Асоціація допомоги Україні» покращила свій фінансовий стан і збільшила об’єми наданої допомоги своїм бенефіціантам досягнувши залучення натуральними внесками та грошима понад 40 000 000 грн.
У майбутньому планується подвоїти обсяги допомоги, сконцентрувавшись на найбільш ефективних діях, які максимально відповідають потребам соціальних медичних установ, патріотів України та їх родинам і сприяють розвитку відповідального суспільства здатного здійснити позитивні зміни, що перевищують європейські стандарти.