спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Якими інструментами фандрейзингу скористаються волонтерські організації?

19 грудня 2016 року Руслан Краплич з використанням методики та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів для 15 лідерів волонтерських організацій з Києва, Київщини, Одеси та Запоріжжя експрес-курс «30 інструментів фандрейзингу», організований Інститутом суспільно-економічних досліджень (м. Київ) в рамках Школи громадського активіста.

Учасники розібралися у мотивах благодійництва, оволоділи базовими правилами фандрейзингу, опрацювали підходи до створення та розвитку баз даних фінансових партнерів, які стають активом волонтерських організацій, отримали приклади застосування понад 30 інструментів залучення ресурсів із диференційованих джерел.

В якості прикладу було продемонстровано можливість миттєвого (за 3 хвилини) залучення 500 грн, благодійних пожертв від групи на видавничу програму Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

За 72 години після курсу 5 організацій надіслали виконані домашні завдання (презентації та листи про допомогу) і скористалися можливістю отримати додаткові безкоштовні консультації з фандрейзингу від Руслана Краплича та працівників Фундації імені князів-благодійників Острозьких.