спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Журналісти займуться адвокасі

5 вересня 2011 року в м. Чернігові Світлана Бацюкова (Темпус офіс в Україні) та Руслан Краплич (Редактор журналу «Вісник благодійництва» Фундації Острозьких) провели тренінг з адвокаcі для 17 представників  регіональних ЗМІ, організований Гельсінською правозахисною спілкою. Завдяки навчанню журналісти зможуть у своїх регіонах організувати та провести правозахисні кампанії, захищати та представляти інтереси різних груп громадян.

Навчання базувалося не лише на теоретичних матеріалах, але й містило приклади проведених журналістами адвокаційних кампаній, які відбувалися за підтримки Міжнародної організації міграції.

Враховуючи, що в тренінгу приймали участь журналісти з Рівного, хочеться сподіватися на їх активну участь у конкурсі мікрогрантів, спрямованому на здійснення адвокасі-кампаній, який оголошено Фундацією імені князів-благодійників Острозький (за сприяння Міжнародного фонду «Відродження»), проекти за яким приймаються до 25 вересня 2011 року. Тож, існує можливість перетворити у життя результати навчань.