спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Звідки і куди течуть гроші?

Так  влаштований наш світ, що людина, яка не живе усамітнено в лісових хащах або гірських печерах, потребує матеріальних речей для задоволення своїх потреб і підтримки свого життя на комфортному для неї рівні. А це означає, що людині потрібні гроші.Тобто можна з впевненістю стверджувати, що усі потребують грошей, усі мають до них відношення. А чи всі мають потрібні  і достатні знання  про гроші? Чи усі знають, що це таке і за якими законами існує? А чи може людина, яка такими знаннями не володіє сподіватись на володіння достатньою для себе к лькістю грошей?

На ці та багато інших важливих запитань дає відповідь майстер-клас Майстра Клубу Успішних Людей Руслана Краплича «Звідки і куди течуть гроші?».

Гроші існували до нас і, швидше всього, будуть існувати після нас. Вони існують незалежно від нашого відношення до них, від наших знань про них. Вони живуть по своїх чітких законах.

Закони грошей – аналогічні Законам природи, тому порівнююся з рефлективними станами води і мають власний кругообіг, без знання якого ми не зможемо «вмонтувати» власний кран у фінансові потоки.

Учасники майстер-класу ближче познайомились з річчю, якою кожен користується багато разів на день і на яку майже не звертає уваги, коли вона у нього є – грошову купюру. Дізнались про фінансові потоки приватних осіб, юридичних осіб, фінансових і державних установ, хто і навіщо «підігріває» або «заморожує» фінансові ринки, отримали поради, які допоможуть краще орієнтуватись у світі фінансів і приймати рішення, спираючись на свої знання, а не на чутки і провокації.

Отримана інформація настільки корисна і потрібна, що учасники цього майстер-класу збираються відвідати наступний майстер-клас Руслана Краплича «Як стати і бути багатим», який пройде 10 квітня. Адже стати багатим набагато легше, ніж це багатство втримати, зберегти і примножити.

Зареєструватись на майстер-клас можна на сайті uspishni.com.ua

Ольга Лук’янова
Керівник рівненського Клубу Успішних Людей