спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Програми

1 ПРОГРАМИ ТА ГРАНТИ ФУНДАЦІЇ ОСТРОЗЬКИХ

Програми Фундації імені князів-благодійників Острозьких фінансуються з коштів, залучених від місцевих громад, бізнесу, а також у межах спільних конкурсів грантів (цільового фінансування), оголошених місцевою владою. В окремих випадках гранти Фундації Острозьких можуть надаватися шляхом перерозподілу коштів, отриманих від інших благодійних фондів, міжнародних чи іноземних донорських інституцій.

Короткий огляд програм.

Вирішення соціальних проблем через реалізацію проектів неприбуткових організацій

2 Якою є політика надання благодійних допомог у Фундації імені князів-благодійників Острозьких

Kожна поважаюча себе фінансово спроможна установа має чітко окреслену політику надання благодійних допомог. Як і будь-яка інша діяльність благочинність має здійснюватися професійно. А від так за виразно окресленими та зрозумілими процедурами. Така практика широко поширена в економічно розвинутих країнах. Нині вона все частіше застосовується й в Україні.

3 УМОВИ НАДАННЯ ГРАНТІВ (ЦІЛЬОВИХ БЛАГОДІЙНИХ ПОЖЕРТВ)

Фундація імені князів-благодійників Острозьких надає підтримку ініціативам місцевих громад, спрямованим на вирішення гострих соціальних, екологічних, культурних чи освітніх проблем або забезпечення потреб цих громад зусиллями ініціативних груп активістів або громадських організацій.
Метою грантової програми є:
Надати підтримку громадським ініціативам, спрямованим на вирішення гострих проблем і забезпечення потреб місцевих громад зусиллями активістів або громадських організацій.

4 Розвиток місцевої філантропії

Метою програми розвитку місцевої філантропії є надання підтримки громадським і благодійним організаціям у проведенні заходів, які спрямовані на поширення традицій та заохочення бізнесу й приватних осіб до місцевої філантропії на користь неприбуткових організацій або вразливих груп громадян.

5 Підтримка благодійних акцій та кампаній

Метою програми підтримки благодійних акцій та кампаній є надання допомоги громадським, благодійним організаціям, органам місцевого самоврядування, ініціативним групам громадян для проведення спланованих дій, які передбачають залучення широкого кола громадськості до волонтерської (добровільної безоплатної суспільне корисної праці) чи благодійної діяльності.