спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Екологічні проекти

Вирішення місцевих (локальних) екологічних проблем через реалізацію проектів прямої дії з активним залученням громади
Метою програми вирішення місцевих (локальних) екологічних проблем через реалізацію проектів прямої дії з активним залученням громади є підтримка ініціатив громадських екологічних організацій, органів місцевого самоврядування та в окремих випадках приватних підприємців (при умові, що їх ініціативи мають неприбутковий характер), спрямованих на реалізацію заходів (визнаних громадою пріоритетними) для покращення екологічної ситуації.
В межах відкритого конкурсу Фундація імені князів-благодійників Острозьких надає малі гранти в межах 500-1000 гривень.
В окремих випадках Фундація імені князів-благодійників Острозьких надає гранти не лише коштами, а також товарами (переданих їй на безоплатній основі донорами чи благодійниками), та послугами (як робота консультантів, тренерів, тощо).
При наданні гранту Фундацією ім. князів-благодійників Острозьких обов'язковою умовою є залучення до виконання проекту групи громадян, які працюють на волонтерських (добровільних, безкоштовних) засадах, а також залучення не менше 30% коштів чи іншої матеріальної допомоги товарами або послугами місцевого бізнесу, влади, установ, організацій, громадян.
Фонд програми поповнюється з коштів та матеріальних цінностей, які передаються Фундації імені князів-благодійників Острозьких на безповоротній безоплатній основі різними установами, організаціями чи приватними особами.
Імена благодійників чи назви організацій, які є спонсорами (донорами) чи жертводавцями програми публікуються (за згодою) у звітах набувачів та Фундації Острозьких.
** приклад реалізації програми див. Річний звіт за 2003-2005 роки.