спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Підтримка благодійних акцій та кампаній

Метою програми підтримки благодійних акцій та кампаній є надання допомоги громадським, благодійним організаціям, органам місцевого самоврядування, ініціативним групам громадян для проведення спланованих дій, які передбачають залучення широкого кола громадськості до волонтерської (добровільної безоплатної суспільне корисної праці) чи благодійної діяльності.
Кошти й інші ресурси, залучені внаслідок проведених благодійних акцій та кампаній, повинні бути використані на допомогу малозабезпеченим або для реалізації інших суспільне важливих дій, які визначені місцевою громадою як першочергово необхідні.
Гранти в межах цієї програми надаються у розмірі 150-3000 грн. для виготовлення соціальної реклами, проведення навчань добровольців, які залучатимуть фінансування та інші місцеві ресурси, а також на потреби, забезпечення яких сприятиме залученню місцевих ресурсів для подальшої суспільне важливої діяльності.
В окремих випадках Фундація імені князів-благодійників Острозьких частину гранту може надати у вигляді матеріальних цінностей, товарів (переданих їй на безоплатній основі донорами чи благодійниками) або послугами (як робота консультантів, тренерів тощо).
Фонд цієї програми поповнюється з товарів або коштів, які передаються Фундації Острозьких на безповоротній безоплатній основі різними установами, організаціями чи особами.
Імена благодійників чи назви організацій, які є спонсорами чи жертводавцями програми, публікуються (за згодою) у звітах набувачів та Фундації Острозьких.
Приклад реалізації програми див. Річні звіти за 1998-2005 роки (зокрема, акції „Різдво для всіх" та „Літо дітям").