спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

«Основи життєздатності неприбуткових організацій і мобілізація громади» автор Руслан Краплич

Є що почитати…

На початку 2009 року світ побачила книга Руслана Краплича «Основи життєздатності неприбуткових організацій і мобілізація громади». Книга містить матеріали про участь українських закладів культури та громадських культурно-просвітницьких організацій у програмі реформування галузі культури в межах проекту «Трансформування закладів культури в осередки громадської активності», що здійснювався Фундацією імені князів-благодійників Острозьких на базі Рівненського факультету Державної академії керівних кадрів культури і мистецтва за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
В одному з чисел журналу «Вісник благодійництва» (№3(4) вересень – листопад 2008 року) була розміщена стаття «На межі. Нова місія закладів культури напередодні приватизації соціальної інфраструктури» в якій підіймалася важлива тема, чи то скоріше – гостра проблема, про сучасний стан закладів культури до яких належать: клуби, будинки культури, бібліотеки, музеї, галереї тощо. В зв’язку з низьким рівнем фінансування цих установ зі сторони держави та невміння шукати інші шляхи фінансування більшість кваліфікованих працівників не може повноцінно працювати, тому заклади культури (особливого у сільській місцевості та малих містах) практично не функціонують, не зважаючи на потреби місцевих громад.
Як наслідок незайнятості населення (особливо молоді) та відсутності цивілізованих форм відпочину та дозвілля – відбулося збільшення рівня злочинності, алкоголізму, наркоманії та ін. соціальних хвороб суспільства, особливо у сільській місцевості та малих містах.

В книзі Руслана Краплича «Основи життєздатності неприбуткових організацій і мобілізація громади» містяться навчальні матеріали, присвячені таким блокам як:
- стратегічне планування неприбуткових організацій;
- спонсоринг і PR – це залучення фінансування і не тільки;
- юридичні аспекти публічної звітності благодійних організацій;
- мобілізація локальних ресурсів;
- успішні історії діяльності закладів культури в умовах динамічного ринку;
- програми й умови надання фінансування та ін.

Книга буде корисною для громадських і політичних діячі, державних службовців, педагогів, працівників культури й інших неприбуткових інституцій.

Книгу «Основи життєздатності неприбуткових організацій і мобілізація громади» автор Руслан Краплич можна отримати зробивши внесок у розмірі 25 грн. Копію квитанції про зроблений внесок необхідно переслати на адресу Фундації Острозьких: а/с 114, м. Рівне, 33028, або відскановану на e-mail: pbofrv@gmail.com, де обов’язково вказати зворотну адресу, на яку потрібно відправити книгу.
Благодійний внесок просимо перерахувати на рахунок Фундації імені князів-благодійників Острозьких р/р 26 000 164 717 Райффайзен Банк Аваль МФО 333227 ЗКПО 22583870 з поміткою «Благодійний внесок на видання».

В разі будь-яких запитань звертайтеся в офіс Фундації Острозьких за тел./факс (0362)221081.