спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

«Розвиток локальних ресурсів або вступ до соціального інвестування»

 "Розвиток локальних ресурсів або вступ до соціального інвестування "

(Посібник для бізнес-структур та неприбуткових організацій. – Рівне: Фундація імені князів-благодійників Острозьких. 2003 – 128с.

У книзі Руслана Краплича «Розвиток локальних ресурсів або вступ до соціального інвестування», що є другою із серії Фандрейзинг (залучення фінансування), у доступній формі викладені основні поняття про діяльність громадських та благодійних організацій, яка спрямована на розвиток місцевих громад.
Для більш повного розуміння термінології окремим розділом до книги введено короткий тлумачний словник. Окрім цього, тут стисло викладено методичні поради та конкретні приклади ефективного й успішного залучення фінансування для вирішення місцевих проблем і забезпечення потреб громадян.
Книга буде корисною для прибуткових інституцій, які шукають вигідного партнерства з неприбутковим сектором, а також громадським, благодійним організаціям, установам культури, освіти, медицини, соціального захисту громадян, активістам територіальних громад, які займаються залученням соціальних інвестицій.

В цій книзі ведеться мова про наступне:

Розділ І. Розвиток локальних ресурсів, благодійність, соціальна інвестиція – яка різниця?
Розділ ІІ. У які проекти варто інвестувати соціальний капітал?
Розділ ІІІ. Надійність соціального партнера у стилі його роботи (інструкції для фандрейзерів)
Розділ ІV. Інформація про фундацію імені князів-благодійників Острозьких
Розділ V. Короткий словник.

   Замовити книгу Ви можете в Фундації імені князів-благодійників Острозьких, м. РІвне, вул. Драгоманова, 11, тел. (0362) 22-10-81, e-mail: pbofrv@gmail.com